Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
RNDr. Vladimír Korček Rozvrh
Riaditeľ
riaditel@soszke.sk
 
 
Ing. Jana Lenhardtová Rozvrh
Zástupkyňa
lenhardtova@soszke.sk
 
 
PaedDr. Eva Wienerová Rozvrh
Zástupkyňa
Vedie krúžok: Turistický
wienerova@soszke.sk
 
 
Mgr. Gabriela Briančinová Rozvrh
Triedna učiteľka: II.KM
25.gabriela@gmail.com
 
 
Mgr. Silvia Brutovská Rozvrh
Triedna učiteľka: I.D
Vedie krúžok: Konverzácia v anglickom jazyku
brutovska.silvia@soszke.sk,brutovska.s@gmail.com
 
 
Mgr. Jaroslav Číkoš Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.A
Vedie krúžok: Stolný tenis
 
 
Bc. Branislav Drabina Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Futbalový
 
 
Ing. Štefan Fencík Majster
 
 
Mgr. Erika Galociová Rozvrh
Triedna učiteľka: 1.ME
Triedna učiteľka: I.VE
Triedna učiteľka: II.A
Triedna učiteľka: II.ME
Triedna učiteľka: II.VE
galociova@centrum.sk
 
 
Rudolf Gerenda Rozvrh
Majster
 
 
RNDr. Dagmar Hasičková Rozvrh
Triedna učiteľka: III.BD
hasickova.dagmar@soszke.sk,hasickovad@gmail.com
 
 
Bc. Ľudmila Henzelyová Vychovávateľka
 
 
Ing. Anna Keltošová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.KM
Vedie krúžok: Cestovný ruch pre každého
annakeltosova@gmail.com
 
 
Mgr. Miriam Kirovová Rozvrh
Učiteľka
miriamkirovova@gmail.com
 
 
Bc. Peter Kočiš Rozvrh
Majster
peterkocis12@gmail.com
 
 
Mgr. Peter Komár Rozvrh
Majster
Vedie krúžok: Futsalový
komar.peter@soszke.sk,peto.komar@gmail.com
 
 
PhDr. Danica Kurucová Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.KM
danicakurucova@gmail.com
 
 
Ing. Peter Lehotský Rozvrh
Triedny učiteľ: II.BD
lehotsky.peter@soszke.sk,lehotskyp@gmail.com
 
 
PhDr. Daniela Majicová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.E
majicova.daniela@soszke.sk,dankamaj@azet.sk
 
 
Ing. Valéria Mangerová Rozvrh
Učiteľka
mangerova@gmail.com
 
 
Bc. Eva Matejovská Vychovávateľka
 
 
Mgr. Eva Mryglotová Rozvrh
Triedna učiteľka: III.KM
Vedie krúžok: Dejepisný
 
 
František Nagy Rozvrh
Majster
 
 
Mgr. Peter Német Rozvrh
Majster
nemet.peter@soszke.sk
 
 
Ing. Monika Oravcová Rozvrh
Majsterka
 
 
Ing. Peter Papcun Rozvrh
Triedny učiteľ: II.EF
papcun308@gmail.com
 
 
Ing. Jaroslav Petrovský Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.BD
 
 
Bc. Rastislav Prítoka Rozvrh
Majster
Foto Ing. Anna Purczová Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Počítačový
apurczova@gmail.com,purczova.anna@soszke.sk
 
 
Ľubomír Rigda Rozvrh
Majster
 
 
Bc. Ján Sedlák Vychovávateľ
Vedie krúžok: Posilovňa
Vedie krúžok: Volejbal
 
 
Mgr. Pavla Sedláková Rozvrh
Učiteľka
sedlakova.pavla29@gmail.com
 
 
Bc. Andrej Sokol Majster
 
 
Mgr. Nadežda Szabóová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.A
 
 
Ing. Daniel Špilár Rozvrh
Triedny učiteľ: III.A
 
 
RNDr. Viera Švedová Rozvrh
Triedna učiteľka: I.B
svedovav@gmail.com
 
 
Ján Valko Rozvrh
Majster
 
 
Ing. Ladislav Veres Rozvrh
Učiteľ
l.veres@freemail.hu
 
 
Mgr. Stanislav Zurko Vychovávateľ
 
 
Ján Zwiebel Rozvrh
Majster
zwiebel.jan@soszke.sk,janzwiebel1@gmail.com,

© aScAgenda 2019.0.1160 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 17.04.2019

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola železničná, Palackého 14, Košice
    Palackého 14, 040 01 Košice

  • +421 55 7201100 - RNDr. Vladimír Korček, riaditeľ školy

    +421 55 6228363 - sekretariát riaditeľa školy

    +421 55 6221937 - Ing.Jana Lenhardtová, zást. riaditeľa školy

    +421 55 7201103 - PaedDr.Eva Wienerová, zást. riaditeľa školy

    +421 55 6780216 - faxové spojenie

    +421 55 7287368 - vrátnica školy

    055/6228363 kl. 306 - výchovná poradkyňa RNDr. Viera Švedová

Fotogaléria