Navigácia

Krajské kolo v bedmintone-výsledková listina Propozície krajského kola v bedmintone 2012 Bedminton Majstrovstvá SR-štartovacia listina Bedminton Majstrovstvá SR-výsledková listina Krajské kolo v basketbale dievčat SŠ Košice Propozície Krajského kola v bedmintone dievčat SŠ 2014/15 Propozície Krajského kola v basketbale dievčat

Šport

Krajské kolo v bedmintone-výsledková listina

 

Výsledková listina

krajské kolo bedminton dievčatá

Košický kraj

 

Dátum konania:         12.11.2012

Miesto:                      Športová hala Palackého 14, Košice

Organizátor:              SOŠ železničná; Košice

 

Umiestnenie:

1. m. Gymnázium Park mládeže KE /Šariščanová K.; Korpová P./

2. m. Gymnázium Šrobárová KE /Vargová A.; Tutková M./

3. m. Gymnázium Poštová KE /Pajtášová K.; Mikušiaková L./

4. m. Ev. gymnázium J. A. Komenského KE /Bargerová S.; Miklošová M./

5. m. Gym. P. J. Šafárika RV /Burdigová V.; Csutorová N./

6. m. Gymnázium Opatovská KE /Hajdučeková J.; Gregová T./

7. m. SOŠ ekon. SNV /Ivančová Z.; Muliková N./

8. m. OA Watsonova 61 / Cmárová V.; Mareková M./

9. m. Gym. P. Horova MI /Padová M.; Tchuriková K./

10. m. Gym. Komenského TV /Stašová L.; Račkovská M./

11. m. SOŠ Moldava n/B /Szepešiová E.; Župčanová G./

12. m. SSOŠ SEZ Krompachy /Mišurová D.; Repalová M./

 

Na ŠM SR postupuje družstvo z Gymnázia Park mládeže Košice.

 

 

Výsledková listina

 krajské kolo bedminton chlapci

Košický kraj.

 

Dátum konania:         12.11.2012

Miesto:                      Športová hala Palackého 14, Košice

Organizátor:              SOŠ železničná; Košice

 

Umiestnenie:

1. m. SPŠ elektrotechnická KE /Dratva M; Dratva T. /

2. m. Gym. P. Horova MI /Hamar P.; Hanuliak L./

3. m. Gymnázium T. Akvinského KE /Berinšter P. M.; Polačko J./

4. m. Ev. gymnázium J. A. Komenského KE /Pajtaš M.; Dráb L. /

5. m. SOŠ techn. Kukučínova KE /Baran M.; Polaček M./

6. m. Gym. P.J. Šafárika RV /Ferenc J.; Füleky M./

7 m . Gym. Komenského TV /Palenčík M.; Takáč J./

8. m. SOŠ Ostrovského KE /Beňo M.; Nosáľ F. /

9. m. Gymnázium Park mládeže KE /Macháček J.; Groman V. /

10. m. Gymnázium Poštová KE /Rosenberg E.; Kostura R. /

11. m. Gym. Školská SNV /Summerling T.; Hojnoš P./

12. m. SOŠ Moldava n/B /Nguyen Van M.; Filakovský D./

13. m. Gymnázium Opatovská KE / Navrátil K.; Konečný M.; /

 

Na ŠM SR postupuje družstvo SPŠ elektrotechnickej Košice.

 

Spracovala:

Mgr. Ľ: Dratvová – hl. rozhodca

Košice: 13.11.2012

 

 

 

 

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola železničná, Palackého 14, Košice
    Palackého 14, 040 01 Košice

  • +421 55 7201100 - RNDr. Vladimír Korček, riaditeľ školy

    +421 55 6228363 - sekretariát riaditeľa školy

    +421 55 6221937 - Ing.Jana Lenhardtová, zást. riaditeľa školy

    +421 55 7201103 - PaedDr.Eva Wienerová, zást. riaditeľa školy

    +421 55 6780216 - faxové spojenie

    +421 55 7287368 - vrátnica školy

    055/6228363 kl. 306 - výchovná poradkyňa RNDr. Viera Švedová

Fotogaléria